Przejdź do głównej zawartości

Halina Mlynkova i Leszek Wronka - profil pary

Halina Mlynkova (cz. Halina Mlynková; ur. 22 czerwca 1977 w Nawsiu) – polska piosenkarka i autorka tekstów i muzyki, prezenterka telewizyjna i aktorka pochodząca z Zaolzia.
Kompozytor, producent muzyczny i reżyser Leszek Wronka urodził się w 1960 roku w Cieszynie.

Początek związku

Halina i Leszek poznali się w 2012 roku na planie programu “Bitwa na Głosy”, gdzie drużyna Haliny zajęła trzecie miejsce. – Tym głównym momentem, kiedy się zakochałem było, że Halina przefarbowała włosy, bo ja lubię blondynki. Znałem Halinę dużo lat wcześniej, ale nie miałem okazji poznać ją osobiście. W momencie, gdy przyjęła propozycję, że wystąpi w “Bitwie na głosy”, to poznaliśmy się. Przyszła, spojrzała mi w oczy, ja jej i wtedy było jasne, że nasze losy się splotą – powiedział Leszek.
źródło: plotek.pl i fakt.pl

Zaręczyny

Nie znamy dokładnej daty zaręczyn tej pary, ale na stronie polki.pl w artykule z dnia 15.04.2014 czytamy: “Są parą od roku i właśnie się zaręczyli. Halina Mlynkova i Leszek Wronka wrócili z Pragi, gdzie kręcili materiał dla „Dzień dobry TVN” jako narzeczeni.”
źródło: polki.pl

Ślub

Halina i Leszek wzięli ślub 14 lutego 2015 roku. Ślub pary odbył się w klasztorze benedyktyńskim na wzgórzach czeskiej Pragi. Tego dnia parze towarzyszyli najbliżsi, w tym znane osobistości ze świata show-biznensu. Wśród nich nie zabrakło czeskiego piosenkarza Karela Gotta, który prywatnie przyjaźni się z Leszkiem Wronką i na ślubie był jego świadkiem. Była też Ewa Farna. Halina kupiła sobie aż trzy suknie ślubne. Każda kosztowała średnio około 10 tysięcy złotych. Halina postawiła na długi tren i krótki welon zdobiony koronką.
źródło: pudelek.pl i gala.pl

Rozstanie

We wrześniu 2020 media pisały o rozstaniu pary. Podczas rozmowy Haliny z Agatą Młynarską na jej Instagramie padły słowa, które potwierdziły rozstanie.
źródło: pomponik.pl

Wspólne dzieci

Nie znaleźliśmy w necie informacji czy Halina i Leszek mają wspólne dziecko/dzieci.

Popularne posty z tego bloga

Romantyczne zaręczyny gwiazd w 2023 roku

W artykule opublikowanym w serwisie vogue.pl w dniu 12.08.2023 czytamy: W 2023 roku sporo gwiazd podjęło już decyzję o zaręczynach. Wzruszającymi momentami narzeczeni podzielili się z fanami na profilach w mediach społecznościowych. Czytaj więcej na tej stronie źódło: vogue.pl Zaręczyny, dawniej także zrękowiny (łac. sponsalia) – uroczysta umowa zawarta między mężczyzną i kobietą, na mocy której przyrzekają sobie wzajemnie zawarcie małżeństwa, stając się narzeczonymi. Czytaj więcej na tej stronie źródło: pl.wikipedia.org

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami?

pomponik.pl pisze: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami po raz trzeci. Dobrą nowiną pochwalił się świeżo upieczony tata. Czytaj więcej na tej stronie źródło: pomponik.pl Sylwia Przybysz-Dąbrowska (ur. 28 sierpnia 1998 w Ciechanowie) – polska piosenkarka i youtuberka. Czytaj więcej na tej stronie Jan Dąbrowski (ur. 29 września 1996 w Legnicy) – polski youtuber, prezenter radiowy i telewizyjny. Czytaj więcej na tej stronie źródło: pl.wikipedia.org

Kit Harington i Rose Leslie powitali na świecie drugie dziecko

To już pewne. Kit Harington został ojcem dziewczynki. Aktor wyznał, że jego drugie dziecko przyszło już na świat. Czytaj więcej na tej stronie źródło: plotek.pl Kit Harington, właśc. Christopher Catesby Harington (ur. 26 grudnia 1986 w Londynie) – brytyjski aktor telewizyjny i teatralny. Czytaj więcej na tej stronie Rose Eleanor Arbuthnot-Leslie (ur. 9 lutego 1987 w Aberdeen) – brytyjska aktorka telewizyjna oraz filmowa. Czytaj więcej na tej stronie źródło: pl.wikipedia.org