Przejdź do głównej zawartości

Bradley Cooper i Irina Shayk - profil pary

Bradley Charles Cooper (ur. 5 stycznia 1975 w Filadelfii) – amerykański aktor, reżyser i producent filmowy, scenarzysta.
Irina Shayk, właściwie Irina Walerjewna Szajchlisłamowa (ur. 6 stycznia 1986 w Jemanżelinsku w Rosji) – rosyjska modelka.
źródło: pl.wikipedia.org

Początek związku

W artykule opublikowanym w serwisie glamour.pl czytamy: “Nie wiemy dokładnie, gdzie i kiedy się poznali, ale właśnie w kwietniu 2015 zostali przyłapani po raz pierwszy”.
źródło: glamour.pl

Zaręczyny

Z informacji znalezionych w necie wynika, że para się nie zaręczyła (dostęp 3.05.2023).

Ślub

Z informacji znalezionych w necie wynika, że para się nie pobrała (dostęp 3.05.2023).

Rozstanie

W artykule opublikowanym w serwisie glamour.pl czytamy: “W czerwcu 2019 roku świat dowiedział się o tym, że Bradley Cooper i Irina Shayk nie są już razem”.
źródło: glamour.pl

Bradley i Irina znów razem?

W necie można znaleźć informacje (w artykułach z 2022 roku), że para była widziana znów razem i że Bradley i Irina wrócili do siebie.

Wspólne dzieci

Para ma córkę, Leę De Seine (ur. 21 marca 2017)
źródło: pl.wikipedia.org

Popularne posty z tego bloga

Romantyczne zaręczyny gwiazd w 2023 roku

W artykule opublikowanym w serwisie vogue.pl w dniu 12.08.2023 czytamy: W 2023 roku sporo gwiazd podjęło już decyzję o zaręczynach. Wzruszającymi momentami narzeczeni podzielili się z fanami na profilach w mediach społecznościowych. Czytaj więcej na tej stronie źódło: vogue.pl Zaręczyny, dawniej także zrękowiny (łac. sponsalia) – uroczysta umowa zawarta między mężczyzną i kobietą, na mocy której przyrzekają sobie wzajemnie zawarcie małżeństwa, stając się narzeczonymi. Czytaj więcej na tej stronie źródło: pl.wikipedia.org

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami?

pomponik.pl pisze: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami po raz trzeci. Dobrą nowiną pochwalił się świeżo upieczony tata. Czytaj więcej na tej stronie źródło: pomponik.pl Sylwia Przybysz-Dąbrowska (ur. 28 sierpnia 1998 w Ciechanowie) – polska piosenkarka i youtuberka. Czytaj więcej na tej stronie Jan Dąbrowski (ur. 29 września 1996 w Legnicy) – polski youtuber, prezenter radiowy i telewizyjny. Czytaj więcej na tej stronie źródło: pl.wikipedia.org

Kit Harington i Rose Leslie powitali na świecie drugie dziecko

To już pewne. Kit Harington został ojcem dziewczynki. Aktor wyznał, że jego drugie dziecko przyszło już na świat. Czytaj więcej na tej stronie źródło: plotek.pl Kit Harington, właśc. Christopher Catesby Harington (ur. 26 grudnia 1986 w Londynie) – brytyjski aktor telewizyjny i teatralny. Czytaj więcej na tej stronie Rose Eleanor Arbuthnot-Leslie (ur. 9 lutego 1987 w Aberdeen) – brytyjska aktorka telewizyjna oraz filmowa. Czytaj więcej na tej stronie źródło: pl.wikipedia.org