Przejdź do głównej zawartości

Bradley Cooper i Irina Shayk - profil pary

REKLAMA

Bradley Charles Cooper (ur. 5 stycznia 1975 w Filadelfii) – amerykański aktor, reżyser i producent filmowy, scenarzysta.
Irina Shayk, właściwie Irina Walerjewna Szajchlisłamowa (ur. 6 stycznia 1986 w Jemanżelinsku w Rosji) – rosyjska modelka.
źródło: pl.wikipedia.org

Początek związku

W artykule opublikowanym w serwisie glamour.pl czytamy: “Nie wiemy dokładnie, gdzie i kiedy się poznali, ale właśnie w kwietniu 2015 zostali przyłapani po raz pierwszy”.
źródło: glamour.pl

Zaręczyny

Z informacji znalezionych w necie wynika, że para się nie zaręczyła (dostęp 3.05.2023).

Ślub

Z informacji znalezionych w necie wynika, że para się nie pobrała (dostęp 3.05.2023).

Rozstanie

W artykule opublikowanym w serwisie glamour.pl czytamy: “W czerwcu 2019 roku świat dowiedział się o tym, że Bradley Cooper i Irina Shayk nie są już razem”.
źródło: glamour.pl

Bradley i Irina znów razem?

W necie można znaleźć informacje (w artykułach z 2022 roku), że para była widziana znów razem i że Bradley i Irina wrócili do siebie.

Wspólne dzieci

Para ma córkę, Leę De Seine (ur. 21 marca 2017)
źródło: pl.wikipedia.org

Popularne posty z tego bloga

Ariana Grande wniosła pozew o rozwód z Daltonem Gomezem

W artykule opublikowanym w serwisie muzyka.interia.pl w dniu 19 września 2023 czytamy: "Małżeństwo Ariany Grande i Daltona Gomeza wkrótce przejdzie do historii - to już oficjalne! Jak donosi serwis TMZ, dwukrotna zdobywczyni nagrody Grammy właśnie złożyła pozew o rozwód." Czytaj więcej na tej stronie Źródło muzyka.interia.pl Ariana Grande-Butera, znana głównie jako Ariana Grande (ur. 26 czerwca 1993 w Boca Raton) – amerykańska piosenkarka, kompozytorka, aktorka i autorka tekstów. Czytaj więcej na tej stronie Źródło pl.wikipedia.org

Paulina i Jakub Rzeźniczak spodziewają się dziecka?

W artykule opublikowanym w serwisie gol24.pl w dniu 10 września 2023 czytamy: "Jakub Rzeźniczak wraz z żoną Pauliną ogłosił w mediach społecznościowych radosną nowinę. Para spodziewa się dziecka". Czytaj więcej na tej stronie źródło: gol24.pl Jakub Beniamin Rzeźniczak (ur. 26 października 1986 w Łodzi) – polski piłkarz. Czytaj więcej na tej stronie źródło: pl.wikipedia.org

Selena Gomez ma nowego Partnera

Piosenkarka poinformowała o nowym związku. Jej ukochany to przyjaciel Justina Biebera. Czytaj więcej na tej stronie Źródło rozrywka.radiozet.pl Selena Marie Gomez (ur. 22 lipca 1992 w Grand Prairie) – amerykańska piosenkarka, aktorka i producentka filmowa. Czytaj więcej na tej stronie Źródło pl.wikipedia.org